Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Goedkopere tandheelkundige behandelingen dankzij 3D-printen?

Diederik Wieman
ACTA heeft onlangs een subsidie ontvangen van € 25.000 euro om onderzoek te doen naar de mogelijkheden van 3D-printing. Met de subsidie gaan de wetenschappers onderzoeken hoe 3D-printen de kosten van tandheelkundige behandelingen kan verlagen, terwijl de kwaliteit hoog blijft en de duurzaamheid verbeterd. 

Met deze subsidie kan een jaar lang onderzoek worden gedaan door wetenschappers van restauratieve en reconstructieve mondzorg van ACTA. De subsidie is afkomstig van een zogeheten Impact Grant van het ‘Amsterdam University Fund’ van de UvA. Het onderwerp van het project is: Can 3D Printing Make Dentistry More Affordable Through Source Reduction? Lees hier meer.

 

 

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.